MASTERSTUDIES

Magisterské studium Obecná studia v Spojené státy americké - Cedar City - Zde naleznete magisterské studium Obecná studia v Spojené státy americké - Cedar City

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

U eklektického nebo nezávazného studenta může obecný studijní program dělat divy, protože jim umožňuje vyzkoušet si kurzy od několika různých velkých společností. Tento akademický smorgasbord může pomoci osvětlit oblasti zájmu, které si studenti ani neuvědomují, že mají.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Obecná studia v Spojené státy americké - Cedar City - Veškeré informace o magisterském studiu Obecná studia v Spojené státy americké - Cedar City Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Cedar City zde!

1 Výsledky v Obecná studia, Cedar City Filter

Master of Interdisciplinary Studies (MIS)

Southern Utah University College of Humanities and Social Sciences
Magistr
Zář 2021
Angličtina

Nový titul Master of Interdisciplinary Studies na Southern Utah University, který nyní přijímá žádosti, poskytuje studentům příležitost získat postgraduální titul ze tří oborů ...

Čtěte více