close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Obecná studia v Spojené království - Dundee - Zde naleznete magisterské studium Obecná studia v Spojené království - Dundee

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci. Pro studenty, kteří si nejsou jisti svou budoucí kariérou, může být zajímavé pokračovat ve studiích v obecných studi… Čtěte více

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Pro studenty, kteří si nejsou jisti svou budoucí kariérou, může být zajímavé pokračovat ve studiích v obecných studiích. Obecná studia jsou široká od návrhu, což znamená, že je jako bufet akademických programů, což studentům umožňuje vidět, co je zajímají.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Dundee, jeden z větších měst ve Skotsku, má populaci studenta ve výši přibližně 17 tisíc. K dispozici jsou tři univerzity a vysoké školy, a oni jsou známí pro výzkum biomedicínských oborů, onkologie a počítačových her.

Magisterské studium Obecná studia v Spojené království - Dundee - Veškeré informace o magisterském studiu Obecná studia v Spojené království - Dundee Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Dundee zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Abertay University
Dundee , Spojené království

Jedná se o jeden rok (tři semestry) výzkumný program, který bude probíhat pod dohledem jednoho nebo více z našich členů fakulty.

Jedná se o jeden rok (tři semestry) výzkumný program, který bude probíhat pod dohledem jednoho nebo více z našich členů fakulty. -
Magistr
Denní studium
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory