MASTERSTUDIES

Magisterské studium Obecná studia v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete magisterské studium Obecná studia v Střední Amerika a Karibik

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Pro studenty, kteří si nejsou jisti svou budoucí kariérou, může být zajímavé pokračovat ve studiích v obecných studiích. Obecná studia jsou široká od návrhu, což znamená, že je jako bufet akademických programů, což studentům umožňuje vidět, co je zajímají.

Střední Amerika je region Severní Ameriky se nachází mezi jižní hranici Mexika a severozápadní hranici Kolumbie v Jižní Americe. Skládá se z Belize, Guatemala, Honduras, El Salvador, Nikaragua, Kostarika a Panama.

Magisterské studium Obecná studia v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o magisterském studiu Obecná studia v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

1 Výsledky v Obecná studia, Střední Amerika a Karibik Filter

M. Ed. ve všeobecné vědě

American University Of Puerto Rico
Magistr
španělština

Tato specialita reaguje na potřebu vyškolit učitele přírodovědných předmětů, kteří jsou adekvátně připraveni z koncepčního a metodického hlediska, aby mohli efektivně fungovat ...

Čtěte více