close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Kombinované studium Obchodní informační systémy Vietnam zde

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.Vietnam oficiálně Vietnamská social… Čtěte více

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Vietnam oficiálně Vietnamská socialistická republika, je nejvýchodnější země na Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. V roce 2011 Vietnam měl celkem 163 škol (včetně vysokých škol a ústavů).

Nejlepší Kombinované studium Obchodní informační systémy v Vietnam. Získejte všechny informace o Kombinované studium Obchodní informační systémy a kontaktujte školu v Vietnam!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Vietnamese-German University
Ho Či Minovo Město, Vietnam

Master of Business informačních systémů je profesionální absolvent program, který připravuje studenty pro inovační kariéry jako jsou obchodní technologů.

Master of Business informačních systémů je profesionální absolvent program, který připravuje studenty pro inovační kariéry jako jsou obchodní technologů. -
Magistr
Kombinované studium
5 semestry
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde