$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Obchod a ekonomie Moldavsko zde!

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.Program MSc in Business & Economics nabídne studentovi nástroje pro rozvoj kritického schopnosti a dovednosti pro řešení problémů týkajícíc… Čtěte více

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Program MSc in Business & Economics nabídne studentovi nástroje pro rozvoj kritického schopnosti a dovednosti pro řešení problémů týkajících se průmyslové organizace, mezinárodní ekonomie, organizační chování, řízení zdrojů, finance, kromě mnoha jiných související s podnikáním odborných oblastí.

Existuje několik státní a soukromé instituce vyššího vzdělávání v Moldavsku a rostoucí počet studentů. Nachází se na křižovatce několika kultur, Moldavsko je ideálním místem pro studenty, kteří doufají, že zvýšit jejich povědomí o kulturní rozdíly a plynulost v jednom z jazyků románských.  

Obchod a ekonomie v Moldavsko. Získejte všechny informace o Obchod a ekonomie a obraťte se na školu přímo zde.

Méně
Další informace o studiu Moldávie
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Moldova University Of European Studies
Kišiněv, Moldavsko

Ať už jste studentem nebo potenciálním studentem na Vysoké škole evropských studií v Moldavsku, jste vítáni na Ekonomické fakultě.

Ať už jste studentem nebo potenciálním studentem na Vysoké škole evropských studií v Moldavsku, jste vítáni na Ekonomické fakultě. -
Magistr
Angličtina, Rumunština, Ruština