MASTERSTUDIES

Magisterské studium Stavanger. Více informací a kontakty na magisterské studium v Stavanger.

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

Norsko, oficiálně Norské království, je skandinávská unitární konstituční monarchie, jejíž území zahrnuje západní část Skandinávského poloostrova, Jan Mayen, souostroví Svalbard Arctic a subantarctic Bouvetův ostrov. Vysokoškolské vzdělání v Norsku je nabízena celá řada sedmi univerzit.

Třetí největší městská památková zóna a metropolitní oblast, Stavanger, je slavný nejvyšším podílem osob univerzitních jít. Toto město má celou řadu vysokých škol pro obyvatele. British International School of Stavanger a University of Stavanger jsou hlavní instituce pro ty, kteří chtějí kvalitní vzdělání.

Magisterské studium Stavanger. Informace o magisterském studiu Stavanger. Ušetřete čas a kontaktujte školu Stavanger přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master Of Science V řízení rizik

University Of Stavanger
MSc
01 Srp 2021
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Program Master of Science v oboru Řízení rizik nabízí silnou akademickou základnu a nejvyšší kompetence v oblasti řízení rizik. Program má silný mezinárodní profil s aplikacem ...

Čtěte více

Mistr v rozvoji společnosti a sociální inovace

VID Specialized University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Chcete se dozvědět více o komunitním rozvoji, občanské společnosti, rozmanitosti a být agent a vůdce sociální změny? Náš nový magisterský titul připravuje studenty k řešení sp ...

Čtěte více

Master of Science v inženýrství životního prostředí

University Of Stavanger
MSc
01 Srp 2021
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Voda je život. Tato neuvěřitelná chemikálie se svými četnými anomáliemi je základní živnou a ekosystémovou složkou všech živých organismů. Cílem MSc v environmentálním inženýr ...

Čtěte více

Magistr v matematice a fyzice

University Of Stavanger
MSc
Srp 2021
<
Denní studium
<
2 roky
10 Led 2021
Angličtina
Kampus

Magisterský titul v oboru matematiky a fyziky vás vybaví dovednostmi v matematice, fyzice a statistice na úrovni, která daleko přesahuje většinu magisterských titulů v oboru s ...

Čtěte více

Mistr teologie a náboženství

VID Specialized University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Chtěli byste důkladnou znalost teologických otázek a naučíte se samostatně pracovat s teologickými subjekty v akademickém kontextu?

Čtěte více