MASTERSTUDIES

Magisterské studium Elverum. Více informací a kontakty na magisterské studium v Elverum.

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

Norsko (Norge) je nejzápadnější, nejsevernější - a ve skutečnosti nejvýchodnější - tří skandinávských zemí. Norsko je dobře známý pro své úžasné a rozmanité scenérie. Fjordy na západě země jsou dlouhé úzké zátoky, lemovaný po obou stranách vysokými horami, kde se moře proniká hluboko do vnitrozemí. Konečnou odpovědnost za vzdělávání má s norským ministerstvem školství a výzkumu.

Magisterské studium Elverum. Informace o magisterském studiu Elverum. Ušetřete čas a kontaktujte školu Elverum přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr Aplikované Ekologie

Inland Norway University of Applied Sciences
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Program se zaměřuje na udržitelné využívání zdrojů prostřednictvím řádného provádění různých opatření. Zkoumáme účinky lidské intervence v přírodě a opatření, která můžeme při ...

Čtěte více

Mistr V Aplikované A Komerční Biotechnologii

Inland Norway University of Applied Sciences
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

V našem magisterském studijním programu si můžete vybrat mezi dvěma specializacemi: experimentální biotechnologie a komercializace biotechnologií. Studenti v obou specializací ...

Čtěte více