MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Kombinované Nanovědy Asie

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Magisterský titul v oboru nanoscience absolventů povolení pro práci v různých průmyslových odvětvích. Důvodem je, že pole je stále méně a méně konkrétní s množstvím nových produktů, které využívají nanotechnologie. Studenti se seznámí s nanometrů jevů a mohou zahrnovat předměty v říši chemie, nanoelektronika a biofyziky.

Asie je svět 's největší a nejlidnatější kontinent, který se nachází především ve východní a severní polokouli. Pokrývá 8,7% Země 's celkovou povrchovou plochou a tvoří 30% jeho rozlohy.

Kombinované Nanovědy Asie. Získejte všechny informace o Kombinované Nanovědy a obraťte se na školu přímo Asie!

1 Výsledky v Nanovědy, Asie Filter

MPhil ve vědě a technice Nano

The Hong Kong University of Science and Technology
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Kontaktuj školu Hongkong

Program Nano vědy a technologie (NSNT) definovaný na základě výše uvedených prvků má za cíl vzdělávat studenty s nezbytnými interdisciplinárními znalostmi, aby přispěli k dlouhodobému výzkumu a vývoji v oblasti nanometrů, což povede k možným průlomům v takových oblastech jako jsou materiály a výroba, nanoelektronika, medicína a zdravotnictví, životní prostředí, energie, chemické látky a biotechnologie.