MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Nanotechnologie Itálie zde

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Zaměření na učení hlubokého míru znalostí z oblasti nanotechnologií, strojírenství a vědy přichází s nanotechnologiemi program pro studenty se technické vzdělání. Uskutečňuje University College San Diegu a velmi málo vybraných vysokých škol, je nabízen jednou za rok a v pořadí pouze.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Nejlepší Kombinované studium Nanotechnologie v Itálie. Získejte všechny informace o Kombinované studium Nanotechnologie a kontaktujte školu v Itálie!

2 Výsledky v Nanotechnologie, Itálie Filter

MSc V Materiálovém Inženýrství A Nanotechnologiích

Politecnico di Milano
MSc
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Cílem programu je připravit profesionálního odborníka v oblasti materiálů a navrhování procesů a průmyslového zboží. K dispozici jsou různé specializace: Surface Engineering, ...

Čtěte více

Magisterský titul v oboru nanotechnologického inženýrství

Sapienza University of Rome
Magistr
Říj 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Master of Science in Nanotechnology Engineering je navržen tak, aby nabízel pokročilé vědecké a odborné vzdělání zaměřené na analýzu, design, simulaci a optimalizaci zařízení, ...

Čtěte více