MASTERSTUDIES

Magisterské studium Wildau. Více informací a kontakty na magisterské studium v Wildau.

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Wildau Blízkost Berlína umístí jej strategicky v okrese Dahme-Spreewald. Obec pořádá 9.600 obyvatel a je známá pro svou bohatou historii strojírenství v současné době projevuje prostřednictvím různých orgánů technologií a podnikání, které lze nalézt zde.

Magisterské studium Wildau. Informace o magisterském studiu Wildau. Ušetřete čas a kontaktujte školu Wildau přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Master of Aviation řízení

Wildau Institute of Technology
Magistr
<
Kombinované studium
<
2 roky
Kampus

Letectví je dnes jedním z nejvíce dynamických rychle rostoucích odvětví na světě.Tržní signály dávají důvod k optimismu: letecký a kosmický průmysl, který je strategicky a tec ...

Čtěte více