close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Vallendar. Více informací a kontakty na magisterské studium v Vallendar.

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol. Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležit… Čtěte více

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Vallendar se nachází v okrese Mayen-Koblenz. Má malou populaci, která je podávána prostřednictvím renomované soukromé vysoké škole lze nalézt v rámci svých hranic, které nabízejí různé programy, zejména v oblasti managementu.

Magisterské studium Vallendar. Informace o magisterském studiu Vallendar. Ušetřete čas a kontaktujte školu Vallendar přímo zde.

Méně
format_list_bulleted Filtry
WHU – Otto Beisheim School of Management
Vallendar , Německo

Zažijte jedinečný program, který kombinuje důkladnou analýzu financí s praktickým významem a mezinárodní perspektivou.

Zažijte jedinečný program, který kombinuje důkladnou analýzu financí s praktickým významem a mezinárodní perspektivou. -
MSc
Denní studium
17 - 21 měsíce
Angličtina
Kampus
 
WHU – Otto Beisheim School of Management
Vallendar , Německo

Prozkoumejte špičkový program, který integruje akademickou excelenci s praktickým významem a globální perspektivou.

Prozkoumejte špičkový program, který integruje akademickou excelenci s praktickým významem a globální perspektivou. -
Magistr
Denní studium
17 - 21 měsíce
Angličtina
Kampus
 
WHU – Otto Beisheim School of Management
Vallendar , Německo

Připojte se k inovativnímu programu, který nabízí akademickou kvalitu v kombinaci s jedinečnou podnikatelskou sítí WHU .

Připojte se k inovativnímu programu, který nabízí akademickou kvalitu v kombinaci s jedinečnou podnikatelskou sítí WHU . -
MSc
Denní studium
17 - 21 měsíce
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde