close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Treuchtlingen. Více informací a kontakty na magisterské studium v Treuchtlingen.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu. Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislos… Čtěte více

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Treuchtlingen je malé městečko s malým počtem obyvatel 12.700 obyvatel, kteří tvoří teplé komunity. To znamená 53 vesnic a vesniček v jeho hranicích.

Magisterské studium Treuchtlingen. Informace o magisterském studiu Treuchtlingen. Ušetřete čas a kontaktujte školu Treuchtlingen přímo zde.

Méně
format_list_bulleted Filtry
University of Applied Management in Erding
Dortmund , Německo +1 Více

Studenti získat evropské společné magisterské vzdělání (M.Ed.), titul na univerzitě aplikovaných Management (Německo), Učitel Riga vzdělávací a výchovné řízení akademie (Lotyš ... +

Studenti získat evropské společné magisterské vzdělání (M.Ed.), titul na univerzitě aplikovaných Management (Německo), Učitel Riga vzdělávací a výchovné řízení akademie (Lotyšsko) a soukromé univerzity Pedagogické diecéze Linz ( Rakousko). -
Magistr
Denní studium
4 semestry
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory