MASTERSTUDIES

Magisterské studium Idar-Oberstein. Více informací a kontakty na magisterské studium v Idar-Oberstein.

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Po získání bakalářského titulu, mnoho studentů rozhodnout o zvýšení své zkušenosti a vzdělání tím, že sleduje Master. Master může trvat asi dva roky, jak vydělat, a existují programy nabízené v mnoha různých oblastech, takže studenti mohou najít důraz, který pracuje pro ně a jejich cílů.

 

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Magisterské studium Idar-Oberstein. Informace o magisterském studiu Idar-Oberstein. Ušetřete čas a kontaktujte školu Idar-Oberstein přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Program mezinárodní správy materiálů (IMAT)

Ritsumeikan Asia Pacific University (APU)
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Program Master in International Material Flow Management (IMAT) je vlajkovou lodí APU v oblasti duálního magisterského studijního programu na Univerzitě aplikovaných věd v Tri ...

Čtěte více