close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Freising. Více informací a kontakty na magisterské studium v Freising.

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu. Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou… Čtěte více

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Freising město je hlavním městem okresu Freising ve stavu Bavorska v Německu. Má dva kopce, které lze vysledovat z letiště Mnichov během letu vzletech. Má více než 40.000 lidí. Freising je jedním ze starých náboženských měst v Bavorsku.

Magisterské studium Freising. Informace o magisterském studiu Freising. Ušetřete čas a kontaktujte školu Freising přímo zde.

Méně
format_list_bulleted Filtry
TUM (Technische Universität München) Business School
Mnichov , Německo +1 Více

Ochrana spotřebitele je celosvětově rostoucí pole ve výzkumu a vysokého školství. Analyzuje spotřebitele v jejich ekonomické, sociální a ekologické prostředí. Studie nazvaná " ... +

Ochrana spotřebitele je celosvětově rostoucí pole ve výzkumu a vysokého školství. Analyzuje spotřebitele v jejich ekonomické, sociální a ekologické prostředí. Studie nazvaná "Potřeba postgraduálního vzdělávání v záležitosti spotřebitelů v Evropské unii" zdůrazňuje poptávka ze strany korporátních a vládních sektorů, jakož i spotřebitelské organizace pro absolventy vysokých škol v této oblasti. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory