MASTERSTUDIES

Magisterské studium Dortmund. Více informací a kontakty na magisterské studium v Dortmund.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Dortmund Město má populaci více než 50.000 obyvatel a je osmé největší město v Německu. Nachází se v Bundersland, Severní Porýní-Vestfálsko. Jedná se o zemědělské město, které má lesů a vodních toků. Dortmund je centrem několika univerzit, vysokých škol a akademií vyššího vzdělávání.

Magisterské studium Dortmund. Informace o magisterském studiu Dortmund. Ušetřete čas a kontaktujte školu Dortmund přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Evropský Titul Magistra školského Managementu

University of Applied Management in Erding
Magistr
<
Denní studium
<
4 semestry
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Studenti získat evropské společné magisterské vzdělání (M.Ed.), titul na univerzitě aplikovaných Management (Německo), Učitel Riga vzdělávací a výchovné řízení akademie (Lotyš ...

Čtěte více