close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Dortmund. Více informací a kontakty na magisterské studium v Dortmund.

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu. Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů moho… Čtěte více

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Dortmund Město má populaci více než 50.000 obyvatel a je osmé největší město v Německu. Nachází se v Bundersland, Severní Porýní-Vestfálsko. Jedná se o zemědělské město, které má lesů a vodních toků. Dortmund je centrem několika univerzit, vysokých škol a akademií vyššího vzdělávání.

Magisterské studium Dortmund. Informace o magisterském studiu Dortmund. Ušetřete čas a kontaktujte školu Dortmund přímo zde.

Méně
Další informace o studiu v Německu
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of Applied Management in Erding
Dortmund, Německo +1 Více

Studenti získat evropské společné magisterské vzdělání (M.Ed.), titul na univerzitě aplikovaných Management (Německo), Učitel Riga vzdělávací a výchovné řízení akademie (Lotyš ... +

Studenti získat evropské společné magisterské vzdělání (M.Ed.), titul na univerzitě aplikovaných Management (Německo), Učitel Riga vzdělávací a výchovné řízení akademie (Lotyšsko) a soukromé univerzity Pedagogické diecéze Linz ( Rakousko). -
Magistr
Denní studium
4 semestry
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma