MASTERSTUDIES

Magisterské studium Bonne. Více informací a kontakty na magisterské studium v Bonne.

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Master je akademický program absolventa-úroveň, která trvá asi dva roky po skončení bakalářského titulu přijímat. Magisterském jsou nabízeny v mnoha různých specialit, a v závislosti na škole, mohou být také nabízeny on-line, nebo osobně. Vydělávat Master může vést ke zvýšení pracovních příležitostí pro absolventy.

 

 

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Odpočinek na břehu Rýna v Severním Porýní-Vestfálsku, je Německo Bonn. Jedná se o město, které má vliv na politiku Německa a správy. To je doma k univerzitě v Bonnu, která je jedním z největších a nejprestižnějších univerzit v Německu.

Magisterské studium Bonne. Informace o magisterském studiu Bonne. Ušetřete čas a kontaktujte školu Bonne přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr V Evropských Studiích - Správa A Regulace

University of Bonn
Magistr
Říj 2021
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Jednoroční postgraduální program nabízí University of Bonn v Centru pro evropská integrační studia (ZEI). Vyučujete v angličtině profesory ZEI a renomovanými odborníky z celé ...

Čtěte více

Ma V Mezinárodních Mediálních Studiích

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg
MA
Říj 2021
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Magisterský program je čtyřsemestrální, prezenční program. Dvojjazyčné kurikulum kombinuje disciplíny média a rozvoj, žurnalistika, komunikace a správa médií.

Čtěte více

Master of Arts Creative Direction - vedení v kontextu tvůrčích procesů

Diploma University of Applied Sciences
MA
Říj 2021
<
Kombinované studium
<
5 semestry
Němec
Online forma

Magisterský program Kreativní režie - Vedení v kontextu tvůrčích procesů (MA) je zaměřen na lidi s prvním akademickým titulem ve formě bakaláře nebo diplomu, kteří chtějí získ ...

Čtěte více