close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Němčina v Řecko - Patras - Zde naleznete magisterské studium Němčina v Řecko - Patras

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.Studenti hledají Master v německém míře často vstoupit na pole usilovat o kariéru ve výuce nebo překlad. Mistr v německých programů prozkoumat teorii jazyka, jakož i vý… Čtěte více

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Studenti hledají Master v německém míře často vstoupit na pole usilovat o kariéru ve výuce nebo překlad. Mistr v německých programů prozkoumat teorii jazyka, jakož i vývoj německých dovedností.

Řecko vyvinula svůj vzdělávací systém vysokoškolského vzdělávání v horní části. Více než 40% všech Řeků žije v Aténách, a tam je také, kde se nejlepší příležitost, aby usilovaly o vyšší úroveň vzdělávání. Hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem, Řecko je turistickou perlou s jedním z pláží na světě 's fantastickými.

Patras je nejen největší, ale také se chová kapitál západního Řecka. Je domovem pro více než 200.000 obyvatel a rušný přístav, který tvoří významnou část národního hospodářství. V rámci svých hranic, najdete několik institucí vyššího vzdělávání.

Magisterské studium Němčina v Řecko - Patras - Veškeré informace o magisterském studiu Němčina v Řecko - Patras Ušetřete čas a kontaktujte školu v Řecko - Patras zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Hellenic Open University
Patras, Řecko

Cílem tohoto M.Ed. je povzbudit profesionální rozvoj absolventů německého jazyka, literatury a filologie jako učitelů německého jazyka jako cizího jazyka tím, že je aktivně za ... +

Cílem tohoto M.Ed. je povzbudit profesionální rozvoj absolventů německého jazyka, literatury a filologie jako učitelů německého jazyka jako cizího jazyka tím, že je aktivně zapojí do teoretických a praktických studií v oblasti metodologie výuky jazyků a v souladu se stále rostoucími požadavky současného místního a mezinárodního trhu práce. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde