MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Námořní technologie v Itálie - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Námořní technologie v Itálie

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Absolvent Master in technologií Marine bude s největší pravděpodobností Specializujeme se z několika předmětů nebo oborů, které zahrnuje stupeň. Patří mořských zdrojů a akvakultury, kybernetiku, hydrodynamiky, operace, inženýrství a námořních staveb.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Kombinované studium magisterské studium Námořní technologie v Itálie - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Námořní technologie v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Námořní technologie, Itálie Filter

První úroveň v návrhu jachty

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design
Magistr
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Cílem magisterského předmětu je poskytnout technické a normativní informace potřebné pro naučení procesu projektování lodi s extrémní svobodou a důvěrou v projekt. Studium kon ...

Čtěte více