Magisterské studium Myanmar - Nabídka, přehled, kontakty na magisterské studium v Myanmar!

Magisterské studium Myanmar. Více informací a kontakty na magisterské studium v Myanmar.

Magistr

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

"Asian život nikdy nebyl dost pro mnoho lidí z celého světa. Studium v ​​Barmě by tedy šance, stojí za úvahu, aby splnění výkladový životní styl lidí a zároveň se těší spolehlivé univerzity a vysoké školy života. Můžete se přihlásit do mezinárodní školy Yangon nebo International School of Myanmar mimo jiné uznané vysoké školy. "

Magisterské studium Myanmar. Informace o magisterském studiu Myanmar. Ušetřete čas a kontaktujte školu Myanmar přímo zde.

Čtěte více

Magistr projektového řízení ve stavebnictví

Asian Institute of Technology
Campus forma Kombinované 1 rok July 2019 Myanmar Yangon

Asian Institute of Technology podporuje technologické změny a udržitelný rozvoj v asijsko-tichomořské oblasti vysokoškolského vzdělání, výzkumu a dosah. Založena v Bangkoku v roce 1959, AIT se stal [+]

Asian Institute of Technology podporuje technologické změny a udržitelný rozvoj v asijsko-tichomořské oblasti vysokoškolského vzdělání, výzkumu a dosah. Založena v Bangkoku v roce 1959, AIT stala předním regionálním postgraduální institucí a aktivně spolupracuje s partnery ve veřejném i soukromém sektoru v celém regionu a s některými z nejlepších univerzit na světě.

Projektový management ve výstavbě obor vlaky odborníků hrát vedoucí roli v mezinárodním stavebním průmyslu. To formuje studenty, aby se aktivně vůdce v odvětví stavebnictví a velké stavební projekt. Program připravuje pro studenty: - Chcete se stát vynikající manažery a rozhodovací orgány seznámit s moderními technikami řízení staveb, inženýrské správy a řízení infrastruktury - na více kompetentní a schopný zvládnout mezinárodních velkých stavebních projektů - Aby bylo možné pomáhat Corporation instalovat a rozvíjet systém řízení projektů ve společnosti... [-]