close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Multimédia Česká republika zde!

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože k… Čtěte více

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Multimédia v Česká republika. Získejte všechny informace o Multimédia a obraťte se na školu přímo zde.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Brno University of Technology
Brno , Česká republika

Cílem studia v počítačové grafice a multimédií je naučit studenty teorii, technologii, postupy a dovednosti v počítačové grafice a multimédiích.

Cílem studia v počítačové grafice a multimédií je naučit studenty teorii, technologii, postupy a dovednosti v počítačové grafice a multimédiích. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Zář 2020
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde