$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Molekulární biologie v Španělsko - Coruña - Zde naleznete magisterské studium Molekulární biologie v Španělsko - Coruña

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci. Studium v ​​molekulárních věd může otevřít mnoho inovativních a nové vědecké oblasti, aby uskutečnily, včetně molekulární neurosc… Čtěte více

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Studium v ​​molekulárních věd může otevřít mnoho inovativních a nové vědecké oblasti, aby uskutečnily, včetně molekulární neuroscience, cytogenetiky, molekulární genetiky, molekulární podstaty monogenních onemocnění, molekulární virologie a imunologie a molekulární základě komplexních chorob.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Magisterské studium Molekulární biologie v Španělsko - Coruña - Veškeré informace o magisterském studiu Molekulární biologie v Španělsko - Coruña Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Coruña zde!

Méně
Další informace o studiu ve Španělsku
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Universidade da Coruña
Coruña, Španělsko

Mistr poskytuje akademický výcvik, který umožňuje specializaci po získání stupně přístupu experimentálních nebo zdravotních věd.

Mistr poskytuje akademický výcvik, který umožňuje specializaci po získání stupně přístupu experimentálních nebo zdravotních věd. -
Magistr
Denní studium
Angličtina, španělština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma