Dálkové magisterské studium Mezinárodní vztahy - Dálkové magisterské studium Mezinárodní vztahy hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Mezinárodní vztahy - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Mezinárodní vztahy

Mezinárodní vztahy

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Studijní obor, který spojuje politologii s složitosti témat, jako je globalizace, terorismus, ekologické udržitelnosti a globálních financí je známý jako mezinárodních vztahů. Subjekty, jako jsou národů, států a vlád jsou hlavním cílem.

 

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Dálkové magisterské studium Mezinárodní vztahy - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Mezinárodní vztahy. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Velitel Mezinárodních Vztahů (msir)

Troy University
Online forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Troy

Tento program je určen pro studenty základy a znalosti potřebné pro pochopení chování mezinárodních vztahů. [+]

Světová politika prošla hlubokou změnu v průběhu posledních dvou desetiletí. Zhroucení bývalého Sovětského svazu, vývoj Evropské unie, nedávné události na Blízkém východě a ve Střední Asii, stejně jako vzestup center non-státní moc, jasně ukazují výrazný posun v mezinárodních záležitostech. Studená válka, která dominuje globální akce pro téměř pět desetiletí, je u konce. Přesto, co nahradí instituce té doby není zcela jasné. Co je jasné je to, že světové společenství se stále více vzájemně závislé, tradiční identity a kulturní normy zpochybněny, a nové konflikty vznikají.

Master of Science v oboru mezinárodní vztahy (MSIR) studijní program je 12-kurs, 36-credit-hodinový osnov studia určen pro studenty základy a znalosti potřebné pro pochopení chování mezinárodních vztahů. Studenti jsou vedeni k získání široký-sahat porozumění pro politické, historické, kulturní, ekonomické a geografické faktory, které ovlivňují mezinárodní vztahy. Toto ocenění je provedeno přes interdisciplinární průběhu výuky, která čerpá z různých zdrojů. Kromě toho, studenti rozvíjet metodické a analytické a teoretické znalosti potřebné pro pochopení a vyhodnocení dopadů globální a národní problémy na světové dění. Program nabízí kurzy pokrývající celou řadu tematických oblastech, jako je historie, regionální studie, srovnávací vlády, zahraniční politika studie, politická ekonomie, geografie, zvládání konfliktů, národní bezpečnost, mezinárodní organizace a právo, mezikulturní vztahy, a rozvojovými státy. ... [-]