Dálkové magisterské studium Mezinárodní obchod v Evropa - Dálkové magisterské studium Mezinárodní obchod v Evropa hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Mezinárodní obchod v Evropa - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Mezinárodní obchod v Evropa

Mezinárodní obchod

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

V dnešním globalizovaném světě je stále, je nezbytné mít k dispozici kvalifikované obchodní profesionály, kteří mohou pracovat z mezinárodního kontextu, a mistr v mezinárodním obchodě vám poskytne studentům možnost, aby tak učinily, dávat je ve vysoké poptávce na trhu práce.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Dálkové magisterské studium Mezinárodní obchod v Evropa - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Mezinárodní obchod v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

Čtěte více

Magistr V Internacionalizaci Firem

Barcelona Executive Business School (BEBS)
Campus nebo Online Denní studium Kombinované 10 - 12 měsíců Přihlašování započato Španělsko Barcelona + 1 více

Master v internacionalizaci společností a přístup na nové trhy vám poskytne potřebné nástroje pro implementaci internacionalizace ve vaší firmě. [+]

Mistr v internacionalizaci společností a přístup na nové trhy vás připraví na:

Zvýšit internacionalizaci firem a podporovat zahraniční obchodní aktivity.Rozvíjet široký perspektivní a porozumitelný rámec všech aspektů, které integrují podnikatelské vztahy na mezinárodní úrovni.Zabezpečte profesionálům a společnostem praktické a užitečné nástroje a pokyny, a to jak ze strategického, tak provozního hlediska, zaměřené na bezpečné a úspěšné zvládnutí problémů internacionalizace.Poslouží jako motor a bod prolomení pro společnosti a odborníky, kteří provádějí svůj plán internacionalizace, zejména malé a střední podniky.Přineste řešení ve všech zúčastněných sektorech, a to jak z obchodního (obchodování, dokumentace, platební metody, ochrana rizik), tak z hlediska operačního (logistika a globální operace).Zvýšit profesionální a podnikatelský zájem ve vztahu k mezinárodním obchodním činnostem.Moduly programu... [-]