Dálkové magisterské studium Mezinárodní obchod - Dálkové magisterské studium Mezinárodní obchod hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Mezinárodní obchod - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Mezinárodní obchod

Mezinárodní obchod

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Studenti se zájmem o cestování po světě a pomáhá jiným kulturám uspět v podnikání může rozhodnout, že studovat mezinárodní obchod. Třídy mohou zahrnovat mezinárodní ekonomie, kulturní rozdíly, finanční trhy, mezinárodní operace, globální logistiky a mezikulturní komunikaci.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Dálkové magisterské studium Mezinárodní obchod - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Mezinárodní obchod. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr V Internacionalizaci Podniků A Přístup Na Nové Trhy

Barcelona Executive Business School (BEBS)
Campus nebo Online Denní studium Kombinované 10 - 12 měsíců Přihlašování započato Španělsko Barcelona + 1 více

Master v internacionalizaci společností a přístup na nové trhy vám poskytne potřebné nástroje pro implementaci internacionalizace ve vaší firmě. [+]

Mistr v internacionalizaci společností a přístup na nové trhy vás připraví na:

Zvýšit internacionalizaci firem a podporovat zahraniční obchodní aktivity. Rozvíjet široký perspektivní a porozumitelný rámec všech aspektů, které integrují podnikatelské vztahy na mezinárodní úrovni. Poskytněte odborníkům a firmám praktické a užitečné nástroje a pokyny, a to jak ze strategického, tak provozního hlediska, zaměřené na bezpečné a úspěšné zvládnutí problematiky internacionalizace. Poslouží jako motor a bod prolomení pro společnosti a odborníky, kteří provádějí svůj plán internacionalizace, zejména malé a střední podniky. Přineste řešení ve všech zúčastněných sektorech, a to jak z obchodního (obchodního, dokumentačního, platebního styku, ochrany rizik), tak z provozního hlediska (logistika a globální operace). Zvýšit profesionální a podnikatelský zájem ve vztahu k mezinárodním obchodním činnostem. Moduly programu ... [-]