MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Mezinárodní komunikace Španělsko zde!

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Mezinárodní komunikační programy a kurzy se mohou připravit studenty k interakci s různými společnostmi a podniky po celém světě. Některé instituce nabízejí studentům příležitost naučit se více jazyků, což by mohlo napomoci absolventi rostou v průmyslu.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Mezinárodní komunikace v Španělsko. Získejte všechny informace o Mezinárodní komunikace a obraťte se na školu přímo zde.

1 Výsledky v Mezinárodní komunikace, Španělsko Filter

Magisterský titul v oboru interkulturní komunikace a výuky jazyků (ciel)

Jaume I University (Universitat Jaume I)
Magistr
<
Denní studium
španělština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Tento mistr poskytuje postgraduální vzdělání s odborným zaměřením a / nebo výzkumu v oblasti výuky / učení jazyků ze vícejazyčném a multikulturním perspektivě. ...

Čtěte více