$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Mezinárodní finance Irvine

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol. Průběh studie v oblasti mezinárodních financí se zaměřuje na vzdělávání finančních profesionálů pracovat na globáln… Čtěte více

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Průběh studie v oblasti mezinárodních financí se zaměřuje na vzdělávání finančních profesionálů pracovat na globální úrovni analýzy měnové instituce a managementu. Programy v mezinárodních financí může vzít v úvahu plánování potřeby pracujících studentů.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Irvine město byl naplánován a stanoveny Společností Irvine v roce 1960. To se rozrostla přechovávat více než 200.000 obyvatel v rámci svých hranic. Město bylo zařazeno mezi vrchol pět nejlepších míst k životu vůči svým kvalitním zařízeních a školách, které zahrnují celou řadu univerzit a vysokých škol.

Mezinárodní finance Irvine. Získejte všechny informace o mistra v Mezinárodní finance a obraťte se na školu v Irvine přímo!

Méně
Další informace o studiu v USA
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
UC Irvine - Merage School of Business
Irvine, Spojené státy americké

Program Master of Finance (MFin) poskytuje pokročilé technické a praktické školení pro finanční pozice v digitálně řízeném světě. Učební osnovy MFin, které jsou úzce spjaty s ... +

Program Master of Finance (MFin) poskytuje pokročilé technické a praktické školení pro finanční pozice v digitálně řízeném světě. Učební osnovy MFin, které jsou úzce spjaty s profesionální praxí, se dobře hodí k přípravě studentů na složení zkoušek CFA a získání charty Chartered Financial Analyst (CFA®). Tento jednoletý program na plný úvazek vás důkladně připraví na vstupní a střední finanční pozice, jako je řízení rizik, správa aktiv a majetku, správa nemovitostí a prognózování. Některé z dlouhodobých kariérních cest zahrnují finančního ředitele, ředitele rizik a portfolio manažerů v bankách, společnostech spravujících aktiva a investičních fondech. Program MFin je označen jako STEM a způsobilí studenti mají možnost požádat po absolvování až o 36 měsíců volitelného praktického výcviku (OPT). Toto delší trvání je obzvláště atraktivní pro společnosti, které mají zájem o poskytování sponzorství přistěhovalectví zahraničním studentům. Pro více informací o způsobilosti OPT a OPT STEM navštivte webové stránky Mezinárodního centra. -
Magistr
Denní studium
12 měsíce
Angličtina
Zář 2022
01 Čvn 2022
Kampus