$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Mezinárodní ekonomie Bialystok

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci. Mezinárodní ekonomie programy a kurzy pomáhají studenti začínají nebo dále svou kariéru v oblasti podnikání a řízen… Čtěte více

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Mezinárodní ekonomie programy a kurzy pomáhají studenti začínají nebo dále svou kariéru v oblasti podnikání a řízení. Velké množství mezinárodní ekonomie absolventi nacházejí uplatnění v maloobchodě, vládními institucemi nebo velké korporace, když si ukončili studium.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Nachází se na břehu řeky Biała, Bialystok je největší město v severovýchodním Polsku. Vysokoškolské vzdělání ve městě je možné vysledovat až do osmnáctého století. Nyní město je doma k jednomu hlavních městských škol, tj. Univerzita Białystok a další dvě veřejné vysoké školy: Białystok Technická univerzita a Lékařská univerzita Białystok.

Mezinárodní ekonomie Bialystok. Získejte všechny informace o mistra v Mezinárodní ekonomie a obraťte se na školu v Bialystok přímo!

Méně
Další informace o studiu v Polsku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of Bialystok
Bialystok, Polsko

Studie umožňují pochopit mechanismy mezinárodních vztahů a fungování globální ekonomiky. Znalosti získané během studia slouží jako podklad pro analýzu ekonomických a politický ... +

Studie umožňují pochopit mechanismy mezinárodních vztahů a fungování globální ekonomiky. Znalosti získané během studia slouží jako podklad pro analýzu ekonomických a politických problémů státu z mezinárodního hlediska. Studie připravují pro odborná pracovní místa střední odborníky a analytiky ve státních a samosprávných správních jednotkách, mezinárodních nebo národních organizacích a institucích spolupracujících se zahraničními subjekty, podniky působící na mezinárodních trzích i pro podnikání. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kampus