MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Mezinárodní žurnalistika Senegal zde!

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Mezinárodní novinářská je pole zaměřená na uvedení globálních událostí k pozornosti světa. Tím, že studuje mezinárodní žurnalistiky, se studenti učí, jak pracovat v oblasti vysílání, tisku a on-line žurnalistiky, a jak podávat zprávy o nových a různých prostředích smysluplným způsobem.

Existuje mnoho možností k dispozici rozmanité v Senegalu na vysokoškolském vzdělávání. V posledních letech se příliv zahraničních studentů jako několik programů, které byly zavedeny s cílem zlepšit současný stav vysokých škol.

Mezinárodní žurnalistika v Senegal. Získejte všechny informace o Mezinárodní žurnalistika a obraťte se na školu přímo zde.

1 Výsledky v Mezinárodní žurnalistika, Senegal Filter

Mistr v žurnalismu

ESJ Paris - École Supérieure de Journalisme
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Francouzština
Kampus

Uchazeči se mohou kombinovat dvě z těchto formací M1 a M2, pro "plné" úrovně zásobník 5. V ideálním případě je žádoucí, aby se jako první "M1 všech médiích žurnalistiky", pak ...

Čtěte více