$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Mechatronika Portugalsko zde!

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.  Absolventi Master of Science v oboru mechatroniky bude moci vytvořit Mechatronické produkty, které zvyšují výkon a efektivitu v různých průmyslových odvětvích. Míra s… Čtěte více

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

Absolventi Master of Science v oboru mechatroniky bude moci vytvořit Mechatronické produkty, které zvyšují výkon a efektivitu v různých průmyslových odvětvích. Míra sám je kombinací obou elektrotechnice a strojírenství a snaží se plnit potřeby průmyslu, které vyžadují obě pole.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Mechatronika v Portugalsko. Získejte všechny informace o Mechatronika a obraťte se na školu přímo zde.

Méně
Další informace o studiu v Portugalsku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Universidade de Évora
Evora, Portugalsko

Druhý cyklus v mechatroniky techniky si klade za cíl posílit svým studentům 3 úrovních.

Druhý cyklus v mechatroniky techniky si klade za cíl posílit svým studentům 3 úrovních. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Portuguese (Portugal)
Říj 2021
Kampus