$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Materiály v Itálie - Turín - Zde naleznete magisterské studium Materiály v Itálie - Turín

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Va… Čtěte více

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Vědci v oblasti výzkumu vědy o materiálech a vyvinout nové způsoby, jak prostředky používané na celém světě. S multidisciplinární přístup, který zahrnuje inženýrství, design a aplikovaných věd, studenti mohou připravit na kariéru v soukromém i veřejném sektoru.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Turín je jedním z obchodních měst v Itálii. Univerzity v tomto městě se snaží poskytovat kvalitní vzdělání v Itálii. Toto místo je centrem horní zářez mezinárodních škol jako univerzitě v Turíně, které se věnují formování dobrou kariéru pro studenty.

Magisterské studium Materiály v Itálie - Turín - Veškeré informace o magisterském studiu Materiály v Itálie - Turín Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Turín zde!

Méně
Další informace o studiu v Itálii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of Turin
Turín, Itálie

Magisterský titul v oboru materiálových věd si klade za cíl poskytnout pevné základy v chemickém, fyzikálním a technologickém chování široké škály materiálů s důrazem na moder ... +

Magisterský titul v oboru materiálových věd si klade za cíl poskytnout pevné základy v chemickém, fyzikálním a technologickém chování široké škály materiálů s důrazem na moderní pokrok v této oblasti. Studenti jsou vyškoleni, aby porozuměli vlastnostem materiálů, které se v současné době používají, a jsou povzbuzováni k rozvíjení originálních nápadů pro vytváření nových materiálů, které splňují požadavky společnosti a světových trhů (tj. Levné, bezpečné, recyklovatelné as minimálním negativním dopadem na životní prostředí). Kurz poskytuje pokročilé a integrované teoretické a praktické školení v následujících interdisciplinárních oblastech: chemie a fyzika pevných látek, výroba materiálů, výroba a testování, se zvláštním důrazem na charakterizaci a modelování materiálových struktur a vlastností. Všechny přednášky a zkoušky pro magisterské studium jsou vedeny v angličtině. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kampus