MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Matematika v Kypr - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Matematika v Kypr

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Předmětem matematiky je často spárován s dalšími subjekty, jako je vzdělání, statistiky, financí a informatiky. Toto párování může poskytnout přidanou hodnotu v učení, počítačové programování a finanční předpovídání a plánovací pole.

Kypr má dotované a studenti příjemný vyšší vzdělání. Má tři veřejné a čtyři soukromé vysoké školy. Vláda univerzity jsou Kyperská univerzita, Otevřená univerzita Kypru Kypr University of Technology. Země má mezinárodní společenství proto jazyková bariéra nemusí být výzvou pro studenty.

Kombinované magisterské studium Matematika v Kypr - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Matematika v Kypr. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Matematika, Kypr Filter

Postgraduální vzdělání vědy: výuka matematiky a přírodních věd

University of Nicosia
Manažerské kurzy 01 September 2020 Denní studium Kombinované řecký Campus forma

Účelem tohoto programu je dvojí. Na jedné straně, pomoci studentovi získat hluboké znalosti v oblasti specializace přes její území (a) monitorování vzdělávacích kurzů v pokroč ...

Čtěte více