MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Kombinované Marketingový výzkum Evropa

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Marketingový výzkum je obvykle jeden z prvních kroků v každé úspěšné obchodní podnik. V oblasti akademického studia, toto téma se často zkoumá metody sběru, zpracování a vizualizaci informacemi, aby se usnadnilo vzdělané obchodní rozhodnutí.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Kombinované Marketingový výzkum Evropa. Získejte všechny informace o Kombinované Marketingový výzkum a obraťte se na školu přímo Evropa!

2 Výsledky v Marketingový výzkum, Evropa Filter

Master v Neuromarketingu

OBS Business School
Online forma Denní studium Kombinované 10 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Barcelona + 1 více

Pole výzkumu trhu má na začátku století zrychlený růst. MNM OBS Business School je navržena tak, aby vyhovovala potřebám společností mít profesionály v technikách obnovy a analýzy tržních informací, které jim umožňují přijímat nejvhodnější strategická a operační rozhodnutí.

Magistr v Marketing Science

ESIC Business & Marketing School
Kampus Kombinované 9 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Madrid

MMS je inovativní a aktualizovaný program je jediný na trhu, který v sobě spojuje výcvik zaměřený na techniky marketingového výzkumu Business Intelligence s neobyčejně praktické metodiky, jejímž cílem je vytvořit inteligenci pro obchodní rozhodování.