Filter
Magisterské studium
Portugalsko Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Najděte nejlepší Kombinované Marketingový management Portugalsko zde

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Programy pro správu marketing může umožnit studentům, aby prozkoumala do hloubky řízení marketingové týmy, zdrojů a činností. Studenti se mohou naučit cenné komunikační a vůdčí schopnosti při studiu tématech, jako jsou marketingové strategie, analýzy trhu a rozhodování spotřebitele procesu.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Nejlepší Kombinované Marketingový management v Portugalsko. Získejte všechny informace o Kombinované Marketingový management a kontaktujte školu v Portugalsko!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Marketingový management, Portugalsko

IPAM

Master in Marketing Management připravuje studenty rozvíjet strategickou marketingovou aktivitu v mezinárodním kontextu. ... [+]

Master in Marketing Management připravuje studenty rozvíjet strategickou marketingovou aktivitu v mezinárodním kontextu. Prostřednictvím zážitkové pedagogiky při plném ponoření podnikání, student rozvíjí technické a vztahové schopnosti provádět průběžné a vyšší funkce úrovně v organizacích.

Tento pán Kurz je založen na globálním pohledu na trh a do úzkého kontaktu s firmami, které podporují týmovou práci podnikání a inovace.

společnosti

Skrz mistra, student bude mít stálý kontakt s profesionálním světem, ať už prostřednictvím seminářů s vedoucími a referenčních odborníků, semináře, projekty s firmami a možností provedení etap.... [-]

Portugalsko Lisabon Porto
Kontaktuj školu
Angličtina,Portugalština
Kombinované
4 semestry
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině