MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Kombinované Marketingový management zde!

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Marketingové studie řízení může pokrývat širokou škálu témat, principů a technik používaných v této oblasti. Vůdčí schopnosti lze získat stejně jako znalostí k vytvoření efektivní marketingové plány, založené na údajích a výzkumu.

Nejlepší Kombinované Marketingový management. Získejte všechny informace o Kombinované Marketingový management a obraťte se na školu přímo zde!

14 Výsledky v Marketingový management Filter

Masters titul v oboru řízení obchodní činnosti a marketingu

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid
Online forma Kombinované 12 měsíce Září 2020 Španělsko Madrid

Master in Business Management a marketing poskytuje studentům s hlubokým pochopením z předmětů Business Management a marketing, užitečné pro další kariéru, a pomáhá při rozvoji kritického a analytických schopností potřebných pro hodnocení relevantní otázky společnosti této klíčové oblasti hospodářské činnosti ...

Master (MSc) řízení fundraising

School Of Professional Studies - Columbia University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 12 semestry Září 2020 Spojené státy americké New York + 1 více

V Fundraising správní magisterský program vybavuje odborníky vyniknout ústavní pokroku a neziskové kariéry řízení.

Magisterský titul v oboru obchodní management a marketing

IMF Business School
Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Madrid + 1 více

Magisterský titul v oboru Business Management a Marketing z Institutu Empresariales IMF má přímou podporu Španělské marketingové asociace (Asociación MKT). Tento subjekt založený v roce 1961 sdružuje téměř tisíc partnerů mezi společnostmi, manažery a marketingovými profesionály ve Španělsku. Mezi jeho cíle patří rozvoj marketingové kultury, slouží jako platforma pro výměnu nápadů, je setkání a vytváření sítí fórum, rozvíjet samoregulační rámce ...

Executive MS - Magistr v marketingovém managementu

United International Business Schools
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Listopad 2019 Švýcarsko Curych Belgie Antverpy Španělsko Barcelona Brusel Madrid Japonsko Tokio Nizozemsko Amsterdam Itálie Milán Ženeva + 16 více

Náš akademický kalendář je založen na čtvrtém systému (1 čtvrtletí = 10 týdnů). Vzhledem k flexibilní struktuře a modulárnímu návrhu programu je na počátku každé čtvrtletí a každého termínu k dispozici několik dat zahájení, v říjnu, listopadu, lednu, únoru, dubnu, květě, červenci a srpnu.

Magistr v marketingovém managementu

United International Business Schools
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Listopad 2019 Švýcarsko Curych Belgie Antverpy Španělsko Barcelona Brusel Madrid Japonsko Tokio Nizozemsko Amsterdam Itálie Milán Ženeva + 14 více

MA - Master of Arts v programu Marketing Management je vyučován výhradně v angličtině. Studenti jsou povinni absolvovat 27 kurzů za 54 kreditů a závěrečnou souhrnnou práci za 6 ...

Magistr v marketingu a digitální reklamě

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
Online forma Denní studium Kombinované 10 měsíce Listopad 2019 Španělsko Barcelona + 1 více

Mistr v oblasti marketingu a digitální reklamy „Placená média“ si klade za cíl vyškolit odborníka schopného provádět ekologické i placené kampaně, aby se mohl rozvíjet v kterékoli oblasti marketingu: SEO, SEM, Příchozí marketing, e-mailový marketing nebo sociální reklamy.

Magisterský titul v oboru marketingové řízení

IPAM
Kampus Online forma Kombinované 4 semestry Kontaktuj školu Portugalsko Lisabon Porto + 2 více

Master in Marketing Management připravuje studenty rozvíjet strategickou marketingovou aktivitu v mezinárodním kontextu.

Online magistr akreditovaný s diplomem v oboru podnikání, marketing

Life Learning
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Itálie Milán

Staňte se úspěšným manažerem projektu! Life Learning ve spolupráci s některými z nejlepších učitelů představuje "Master with Diploma in Business, Marketing a Project Management", který vás naučí všechny manažerské dovednosti potřebné pro práci na vysoké úrovni v rámci strukturovaných obchodních kontextů.

Online Master akreditované s diplomem v oboru Web Marketing Manager Specialist [Poslední 3 místa k dispozici]

Life Learning
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Itálie Milán

Zjistěte, jak se stát CMO (hlavní marketingový manažer). Life Learning ve spolupráci se svými autory představí nový "Master with Diploma in Web Marketing Manager Specialist", který vás naučí, jak se stát manažerem webového marketingu. Obrázek manažera webového marketingu v Itálii má roční platový rozsah od 50 000 EUR do 150 000 EUR v závislosti na počtu odpracovaných let.

MCom v marketingovém řízení (RD)

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Student by měl rozvíjet aplikované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci odrážející a aplikaci principů marketingového managementu. Student by měl získat zaměřenou kompetenci v závislosti na tématu disertační práce.

Výkonný mistr v marketingu cestovního ruchu a řízení příjmů

Ostelea Morocco
Kampus Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Maroko Rabat

Výkonný magistr v marketingu, marketingu cestovního ruchu a řízení příjmů, jedinečné školení v Maroku, má za cíl vyškolit profesionály a manažery, s osobními a profesními dovednostmi, řídit se optimálním a efektivním způsobem, marketingu, marketingu a distribuce produktů cestovního ruchu.

On-line magistr v marketingovém managementu

GBSB Global Business School - Online programs
Online forma Denní studium Kombinované 9 - 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Španělsko online Madrid + 2 více

Online Master of Science v marketingovém managementu je navržen tak, aby vyvinul důkladnou znalost relevantních a inovativních marketingových dovedností a technik pro potenciální studenty, kteří se zajímají o marketingové kariéry. Program nabízí nástroje, teorie, rámce, dovednosti kritického myšlení a projekty v oblasti učení se v oblastech, které zahrnují řízení značky, řízení prodeje, digitální marketing, průzkum trhu a vývoj produktů.

Magistr v marketingu a řízení prodeje

ESIC Business & Marketing School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 9 - 12 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Madrid Barcelona Valencia Sevilla Zaragoza Marbella Coruña Pamplona Bilbao Granada + 10 více

Mistr v marketingu a řízení prodeje (GESCO) je hlavní referenční převzít vedoucí roli v oblasti marketingu, obchodní organizace a podnikání.

Magistr ve sportovní marketing

ESIC Business & Marketing School
Kampus Denní studium Kombinované 9 - 12 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Madrid + 1 více

Master in Sports Marketing pokrývá potřebu profesionality v marketingu světového sportu. Jedná se o sektor obrovských příležitostí pro národní i mezinárodní rozvoj, a předpokládá, že budoucí profesionály, kteří chtějí být zaměstnáni v tomto odvětví musí získat odborné znalosti, které jim umožní vykonávat řádnou správu, využívání a využívání příležitostí a výzev, které vznikají ,