MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Kombinované Marketingový management Africe

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

společnosti Marketing management s vedením marketingových aktivit a prostředků pro obchodní jednání má. Akademický program v oblasti mohlo zkoumat témata, jako je tvorba spotřebitelské rozhodování, marketingových principů, image značky ruční práce a mezinárodního marketingu.

Dokonce i když zvolíte východní Afrika je mytologický, okouzlující Tanzanie; Senegal, země Teranga nebo Jižní Africe, se svými bohatými možnostmi odmočit a sloužit, výzkum v Africe bude ohromující.

Kombinované Marketingový management Africe. Získejte všechny informace o Kombinované Marketingový management a obraťte se na školu přímo Africe!

2 Výsledky v Marketingový management, Africe Filter

MCom v marketingovém řízení (RD)

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Student by měl rozvíjet aplikované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci odrážející a aplikaci principů marketingového managementu. Student by měl získat zaměřenou kompetenci v závislosti na tématu disertační práce.

Výkonný mistr v marketingu cestovního ruchu a řízení příjmů

Ostelea Morocco
Kampus Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Maroko Rabat

Výkonný magistr v marketingu, marketingu cestovního ruchu a řízení příjmů, jedinečné školení v Maroku, má za cíl vyškolit profesionály a manažery, s osobními a profesními dovednostmi, řídit se optimálním a efektivním způsobem, marketingu, marketingu a distribuce produktů cestovního ruchu.