MASTERSTUDIES

Marketingová komunikace Easton

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Programy v marketingové komunikaci naučit studenty dodávat konstantní marketingové zprávy, která odráží poslání, značky, produkty a hodnot společnosti. Témata často obsahují public relations, reklamy, marketingový výzkum, sociální média a globální marketingové postřehy.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Marketingová komunikace Easton. Získejte všechny informace o mistra v Marketingová komunikace a obraťte se na školu v Easton přímo!

1 Výsledky v Marketingová komunikace, Easton Filter

Magisterský titul v oboru integrované marketingové komunikace

Stonehill College
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Stonehill College magisterský studijní program v integrované marketingové komunikaci (IMC) kombinuje odborné znalosti marketingu, komunikace a grafického designu fakulty. ...

Čtěte více