MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Marketingová komunikace v Jižní Amerika tady!

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Vzdělávání v oblasti marketingové komunikace vyvíjí marketingové nástroje, jako je public relations, reklamy, profesionální prodeje a podpory prodeje. Typické programy nabízejí kurzy, jako je strategickou pozici, výzkumem trhu a spotřebitele, tvůrčího rozvoje a plánování médií.

Jižní Amerika je čtvrtým největším kontinentem. Je rozdělen politicky do 12 nezávislých zemí. Jižní Amerika je domov pro majestátní pohoří And a tajemné řeky Amazonky. Svět 's největší deštný prales s miliony druhů exotických zvířat, je také nalezený v Jižní Americe.

Marketingová komunikace v Jižní Amerika. Získejte všechny informace o Marketingová komunikace a obraťte se na školu přímo v Jižní Amerika!

2 Výsledky v Marketingová komunikace, Jižní Amerika Filter

Komunikační a marketingové komunikace - schopnost

Universidad Privada De Ciencias Aplicadas
Magistr
Bře 2021
<
Denní studium
španělština
Kampus

Velké značky jsou výsledkem odborníků s strategické vize v oblasti marketingové komunikace a citlivě interpretovat potřeby spotřebitelů vytvářet hodnoty. Na UPC jsme inovativn ...

Čtěte více

Mistr v komunikačních a spotřebitelských praktikách

ESPM – Brasil
MSc
Úno 2021
<
Kombinované studium
<
4 semestry
Portugalština
Kampus

Cílem programu je vyškolit profesory a výzkumníky na vysoké úrovni s národními a mezinárodními odbornými znalostmi, kteří jsou schopni provádět a vést výzkumné, poradenské a v ...

Čtěte více