MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Marketing luxusního zboží zde!

Mistr v programech luxusního zboží jsou určeny pro studenty, kteří chtějí pracovat v oblasti řízení luxusního zboží a služeb. Je to vzrušující pole s mnoha příležitostmi pro lukrativní kariéru v různých průmyslových odvětvích. Některé z možných pracovních příležitostí s magisterský studijní program v luxusním zbožím jsou merchandising, maloobchodní prodej, marketing a distribuci.

Vzdělávací program pro pána v programech luxusního zboží jsou základní kurzy v podnikání a managementu, jako marketing, účetnictví, vztahy se zákazníky a komunikace, s důrazem na luxusní zboží a služeb. Studenti mistra v programech luxusního zboží se bude zabývat odvětví, jako je víno, jídlo, móda, kosmetika, design a automobilů, často s možností pro hands-on zkušeností s firmami prostřednictvím stáží, semináře, případové studie, a polních cest.

Další informace o magisterský titul v oboru luxusního zboží čtením prostřednictvím programů níže.Možná zjistíte, stupeň jste hledali!

3 Výsledky v Marketing luxusního zboží Filter

Magistr v luxusním designu interiéru

Haute Future Fashion Academy
Kampus Denní studium Říjen 2019 Itálie Milan

Luxury Interior Designer je kreativní mysl, kdo je odpovědný za navrhování vnitřních prostorů nesčetné množství různých prostředích: prestižních butiků, zvolte klubech, exkluzivní střediska, soukromé rezidence či luxusních jachet.

Marketing Master in International módy a luxusu

ESIC Business & Marketing School
Kampus Denní studium Kombinované 9 - 12 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Madrid + 1 více

Marketing Master in International módy a luxusu (MM

Master v luxusním marketingu (Ženeva, Švýcarsko)

CREA Geneva | INSEEC GROUP
Kampus Denní studium 17 měsíce Říjen 2019 Švýcarsko Geneva

Mezinárodní Master v luxusním marketingu byl koncipován tak, aby nabízel studentům solidní a přesné porozumění luxusnímu světu, přičemž důrazně zohlednil nové předpisy, které se silně vztahují k vnímání nových spotřebitelů, výzvám pro maloobchodní prostředí, stejně jako on-line službám a CRM.