MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Marketing luxusního zboží v Evropa tady!

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Cílem Master in Luxury Marketing je vyškolit profesionály, aby mohli '' produkují skutečné výsledky. Provádění od prvního dne práce v jakýchkoli luxusní zboží a služeb společnosti.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Marketing luxusního zboží v Evropa. Získejte všechny informace o Marketing luxusního zboží a obraťte se na školu přímo v Evropa!

3 Výsledky v Marketing luxusního zboží, Evropa Filter

Magistr v luxusním designu interiéru

Haute Future Fashion Academy
Kampus Denní studium Říjen 2019 Itálie Milan

Luxury Interior Designer je kreativní mysl, kdo je odpovědný za navrhování vnitřních prostorů nesčetné množství různých prostředích: prestižních butiků, zvolte klubech, exkluzivní střediska, soukromé rezidence či luxusních jachet.

Marketing Master in International módy a luxusu

ESIC Business & Marketing School
Kampus Denní studium Kombinované 9 - 12 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Madrid + 1 více

Marketing Master in International módy a luxusu (MM

Master v luxusním marketingu (Ženeva, Švýcarsko)

CREA Geneva | INSEEC GROUP
Kampus Denní studium 17 měsíce Říjen 2019 Švýcarsko Geneva

Mezinárodní Master v luxusním marketingu byl koncipován tak, aby nabízel studentům solidní a přesné porozumění luxusnímu světu, přičemž důrazně zohlednil nové předpisy, které se silně vztahují k vnímání nových spotřebitelů, výzvám pro maloobchodní prostředí, stejně jako on-line službám a CRM.