MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Marketing luxusního zboží Švýcarsko zde!

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Délka luxusního marketingového programu je obvykle jeden až dva roky. Náklady na tyto programy se liší v závislosti na orgánu, jakož i zaměření studia. Specializované studie mohou být sledovány v těchto širokých oblastech, jako gemology, udržitelného rozvoje, vinařství a finančního řízení.

Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má jedny z vysoké školy světoznámé jako ETH v Curychu, EPFL v Lausanne, IHEID v Ženevě, University of Lausanne nebo University of St Gallen. Mějte na paměti, že 's mnohem lepší mluvit místním jazykem, takže pokud můžete ' t ani mluvit francouzsky, německy nebo italsky, lepší jít na jazykový kurz první.

Marketing luxusního zboží v Švýcarsko. Získejte všechny informace o Marketing luxusního zboží a obraťte se na školu přímo zde.

1 Výsledky v Marketing luxusního zboží, Švýcarsko Filter

Master v luxusním marketingu (Ženeva, Švýcarsko)

CREA Geneva | INSEEC GROUP
Magistr
Říj 2020
<
Denní studium
<
18 měsíce
01 Zář 2020
Angličtina
Kampus
Online forma

Mezinárodní Master v luxusním marketingu byl koncipován tak, aby nabízel studentům solidní a přesné porozumění luxusnímu světu, přičemž důrazně zohlednil nové předpisy, které ...

Čtěte více