Filter
Magisterské studium
Švýcarsko Geneva Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Marketing luxusního zboží Geneva

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Luxusní kosmetický průmysl zahrnuje jak kosmetiky a parfémů. Módní průmysl školení pro luxusní marketing může zahrnovat získávání znalostí o barevného kola v designu, stejně jako luxusní materiály a látky používané v oblečení a doplňků.

Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má jedny z vysoké školy světoznámé jako ETH v Curychu, EPFL v Lausanne, IHEID v Ženevě, University of Lausanne nebo University of St Gallen. Mějte na paměti, že 's mnohem lepší mluvit místním jazykem, takže pokud můžete ' t ani mluvit francouzsky, německy nebo italsky, lepší jít na jazykový kurz první.

Ženeva je známý pro diplomacii. To je pravděpodobně důvod, proč je jejich vysoká škola se specializuje na humanistické vědy, s přídavkem medicíny. Soukromé vysoké školy, ústavy a soukromé školy se také specializují na práva, politologie, mezinárodní dění, historie atd.

Marketing luxusního zboží Geneva. Získejte všechny informace o mistra v Marketing luxusního zboží a obraťte se na školu v Geneva přímo!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Marketing luxusního zboží, Geneva

CREA Geneva | INSEEC GROUP

Mezinárodní Master v luxusním marketingu byl koncipován tak, aby nabízel studentům solidní a přesné porozumění luxusnímu světu, přičemž důrazně zohlednil nové předpisy, k ... [+]

Plné pochopení nové dynamiky aplikované na luxus

V rychle se rozvíjejícím prostředí, kde jsou ohroženy a rozmazány luxusní hranice, bude tento program plně chápat novou dynamiku aplikovanou na Luxusní. Mezinárodní Master v luxusním marketingu byl koncipován tak, aby nabízel studentům solidní a přesné porozumění luxusnímu světu, přičemž důrazně zohlednil nové předpisy, které se silně vztahují k vnímání nových spotřebitelů, výzvám pro maloobchodní prostředí, stejně jako on-line službám a CRM. Analýza se bude pohybovat od tvrdého luxusu až po služby, od cestování po potraviny a nápoje.

Program výuky

Branding

Počínaje základy marketingových technik a vývojem nových luxusních strategií bude hlavní důraz kladen na nová pravidla pro podnikání, komunikaci, finance a vedení. Vývoj bude od všeobecného přehledu na luxusní trh k objevení jeho zvláštních potřeb. Analýza bude aplikována na různé modely luxusních firem a jejich strategie, stejně jako na různé geografické.... [-]

Švýcarsko Geneva
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
17 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině