MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované Marketing luxusního zboží Španělsko zde

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Master in Luxury Marketing poskytuje nástroje získat úplnou znalost trhu s luxusním zbožím, jeho commerciality, hospodářské soutěže dynamiky a trendů, aby pochopil, hrozby, příležitosti a chování spotřebitele.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Nejlepší Kombinované Marketing luxusního zboží v Španělsko. Získejte všechny informace o Kombinované Marketing luxusního zboží a kontaktujte školu v Španělsko!

1 Výsledky v Marketing luxusního zboží, Španělsko Filter

Marketing Master in International módy a luxusu

ESIC Business & Marketing School
Španělsko, Madrid + 11 Více
Manažerské kurzy
01 Oct 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
9 měsíce
španělština
Campus forma

Marketing Master in International módy a luxusu (MM

Čtěte více