Filter
Magisterské studium
Španělsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najděte nejlepší Marketing luxusního zboží Španělsko zde!

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Master in Luxury Marketing poskytuje nástroje získat úplnou znalost trhu s luxusním zbožím, jeho commerciality, hospodářské soutěže dynamiky a trendů, aby pochopil, hrozby, příležitosti a chování spotřebitele.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Marketing luxusního zboží v Španělsko. Získejte všechny informace o Marketing luxusního zboží a obraťte se na školu přímo zde.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Marketing luxusního zboží, Španělsko

ESIC Business & Marketing School

Marketing Master in International módy a luxusu (MM ... [+]

Marketing Master in International módy a luxusu (MM

rysyZaměřen na všechny ty, kteří chtějí podniknout kariéru v módním průmyslu a luxus v mezinárodním měřítku.Mistři se vyučuje během víkendu pátek odpoledne a v sobotu ráno od října do července.Zahrnuje Masterclass učil odborníky v oboru módy a luxusu.diferenciály faktoryOficiálního názvu: Vlastní název Rey Juan Carlos University.Zaměstnatelnost: Možnost stáží v podnicích.Metodika: Velitel obsahuje nové objekty, jako jsou inovace, zkušenostní marketing, digitální marketing, chování spotřebitele, značky, které představují sbírek módních přehlídek, módě a právo atd učil učitele a lektory z obchodních škol, vysokých škol a odborníků průmysl, pomocí metody případových studií. Kromě toho, schopnost motivovat inovace, tvořivost, přizpůsobování se změnám a kritické myšlení.výhodyspecializující se na programu Marketing aplikovat na módy a luxusního průmyslu s mezinárodní vizí, která si klade za cíl školit budoucí manažery v dovednostech a nástroje pro řízení strategické a operativní marketing v mezinárodním měřítku.Věnovat zvláštní pozornost návrhu nákupních zkušeností a kritického myšlení.Kombinuje inovativní výukové nástroje, typické pro obchodní škole je ESIC BusinessMetoda využívá technické a strategické případové simulace.Klášter vybráno z profesorů a odborníků z módního průmyslu.To zahrnuje nové předměty, jako jsou inovace, trendy výzkumu trhu, chování spotřebitelů, nové materiály, zkušenostní marketing, staging sbírek a mezinárodních módních přehlídek, luxusním e-commerce, a módy a práva, mezi ostatními.To poskytuje přístup k profesionální sítě módních firem.Usnadnění spolupráce a rady z hlavních španělských módních firem, upřednostňovat školení marketingových odborníků v odvětví.Praktik ve firmách. *Návštěvy obchodů a prodejen odkazu v módním průmyslu a luxus.... [-]
Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
9 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině