Kombinované magisterské studium Management v Izrael - Kombinované magisterské studium Management v Izrael hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management v Izrael - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management v Izrael

Management

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Když se zapsal do programu pro správu, mohou být studenti dána příležitost získat základní znalosti o manažerských koncepcí a technik, které mohou být velmi obohacující, protože může připravit je na kariéru v nejrůznějších podniků.

Izrael, oficiálně Stát Izrael, je parlamentní demokracie na Blízkém východě, na jiho-východním pobřeží Středozemního moře. Izrael 's finanční centrum Tel Aviv, Jeruzalém, když je země ' s nejvíce zalidněné město při obsazení východního Jeruzaléma je v ceně.

Kombinované magisterské studium Management v Izrael - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management v Izrael. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Executive Master in Emergency & Disaster Management (EMPH)

Tel Aviv University - International Office
Campus forma Kombinované 3 semestry October 2018 Izrael Tel Aviv-Yafo

[+]

Zdravotní prohlášení (vyplní žadatel) a lékařský formulář (vyplní lékař, který je držitelem licence). Obě formuláře nejsou povinné, zatímco soubor žadatele je označen jako "pod recenzí", ale je velmi doporučeno, aby byly zaslány co nejdříve.

Uzávěrka přihlášek: Kolejní vstupné, maximálně 25 studentů na kohortu.

Náklady a financování

Roční výuka: 18 500 dolarů

TAU International je odhodlána zpřístupnit vzdělání všem studentům bez ohledu na jejich finanční zázemí a je k dispozici několik zdrojů financování, včetně pomoci při výuce založené na potřebách, zpožděných platebních plánů a externích stipendií. TAU se také účastní amerických federálních programů studentských půjček. Podívejte se na naše rozsáhlé informace o možnostech financování pro mezinárodní žadatele.... [-]