Kombinované magisterské studium Management v Izrael - Kombinované magisterské studium Management v Izrael hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management v Izrael - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management v Izrael

Management

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Programy pro správu pomoci připravit studenty pro entry-level pozice tím, že učí různé principy řízení. Tito často zahrnují řešení problémů, organizační chování a rozhodování. manažerské kurzy mohou rovněž zaměřit na výuku vůdčí schopnosti potřebné, aby se stal manažerem.

Izrael má 8 univerzit a akademické dohlíží Rada pro vysoké školství v Izraeli. Země patří mezi země, které mají vysokou míru zápisu univerzitou na světě. Mají přátelským studenta vztah nejen na místní studenti, ale i pro zahraniční studenty.

Kombinované magisterské studium Management v Izrael - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management v Izrael. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Executive Master in Emergency & Disaster Management (EMPH)

Tel Aviv University
Campus forma Kombinované 3 semestry October 2017 Izrael Tel Aviv

[+]

Kombinované magisterske studium Management v Izrael . Zdravotní prohlášení (vyplní žadatel) a lékařský formulář (vyplní lékař, který je držitelem licence). Obě formuláře nejsou povinné, zatímco soubor žadatele je označen jako "pod recenzí", ale je velmi doporučeno, aby byly zaslány co nejdříve. Uzávěrka přihlášek: Kolejní vstupné, maximálně 25 studentů na kohortu. Náklady a financování Roční výuka: 18 500 dolarů TAU International je odhodlána zpřístupnit vzdělání všem studentům bez ohledu na jejich finanční zázemí a je k dispozici několik zdrojů financování, včetně pomoci při výuce založené na potřebách, zpožděných platebních plánů a externích stipendií. TAU se také účastní amerických federálních programů studentských půjček. Podívejte se na naše rozsáhlé informace o možnostech financování pro mezinárodní žadatele. POUZE NA PLATBU KREDITNÍ KARTY: Program bude účtovat poplatky za školné, které pokryjí náklady na zpracování kreditních karet podle jejích zásad. Tento poplatek činí 2,45% na transakcích platebními kartami. Zobrazí se jako bankovní poplatek za studentské poplatky. [-]