Kombinované magisterské studium Management v Indonésie - Kombinované magisterské studium Management v Indonésie hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management v Indonésie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management v Indonésie

Management

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Když se zapsal do programu pro správu, mohou být studenti dána příležitost získat základní znalosti o manažerských koncepcí a technik, které mohou být velmi obohacující, protože může připravit je na kariéru v nejrůznějších podniků.

Indonésie, země v jihovýchodní Asii, domy více než 238 milionů lidí. Indonésie je čtvrtou nejlidnatější zemí na světě. Země je školství je rozděleno do předškolním, juniorských a seniorských primární, sekundární a vyškolený kurzů.

Kombinované magisterské studium Management v Indonésie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management v Indonésie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr V řízení

Brawijaya University
Campus forma Kombinované July 2018 Indonésie Malang

Poslání (vidění) z hlavního programu v Management (MPIM) zní: "Být přední mezinárodní vzdělávací instituce v oblasti řízení a hospodářských věd, s velkým podnikání a duchovního vhledu" [+]

mistr v řízení

historie

Graduate School na fakultě ekonomie a podnikání z Brawijaya univerzity (únor UB) má za sebou dlouhou cestu od jeho existence. Na začátku, univerzita nabídla pouze programy vysokoškoláka, ale v roce 2006 byla zahájena absolvovat programy.

Master of Management Program (Prodi) se stal první zárodek FEB. Oficiálně, Prodi byla založena v roce 1996, prostřednictvím generálního vyhlášky vysokého školství No. 493 / Dikti / Kep / 1996 ze dne 31. srpna 1996.

Poslání a vzdělávací cíle

Poslání (vidění) z hlavního programu v Management (MPIM) zní: "Být přední mezinárodní vzdělávací instituce v oblasti řízení a hospodářských věd, s velkým podnikání a duchovním porozumění" magisterský studijní program v Management (MPIM) učebních cílů :... [-]