Kombinované magisterské studium Management v Indonésie - Kombinované magisterské studium Management v Indonésie hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management v Indonésie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management v Indonésie

Management

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Studie řízení mohou připravit studenty na manažerské pozici v různých organizací, včetně vlády. Mnoho programů umožňuje studentům specializovat v oblasti jejich výběru, jako jsou finance, marketing, ekonomie nebo účetnictví.

Indonésie přijala vysoce kvalitní vzdělávací systém, který poskytuje vzdělání ve třech základních úrovních s nejvyšší úrovní bytí univerzitní úrovni. V poslední době se země upgrade pět kolejí, aby plně vysokých úrovních s cílem vstříc i zahraničním studentům, kteří mají zájem studovat v Indonésii. Vyšší vzdělávací programy v Indonésii jsou akreditovány národním akreditačním rady pro vysoké školství. Národ 's hlavním městem je Jakarta.

Kombinované magisterské studium Management v Indonésie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management v Indonésie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr V řízení

Brawijaya University
Campus forma Kombinované July 2018 Indonésie Špatný

Poslání (vidění) z hlavního programu v Management (MPIM) zní: "Být přední mezinárodní vzdělávací instituce v oblasti řízení a hospodářských věd, s velkým podnikání a duchovního vhledu" [+]

Kombinované magisterske studium Management v Indonésie . mistr v řízení historie Graduate School na fakultě ekonomie a podnikání z Brawijaya univerzity (únor UB) má za sebou dlouhou cestu od jeho existence. Na začátku, univerzita nabídla pouze programy vysokoškoláka, ale v roce 2006 byla zahájena absolvovat programy. Master of Management Program (Prodi) se stal první zárodek FEB. Oficiálně, Prodi byla založena v roce 1996, prostřednictvím generálního vyhlášky vysokého školství No. 493 / Dikti / Kep / 1996 ze dne 31. srpna 1996. Poslání a vzdělávací cíle Poslání (vidění) z hlavního programu v Management (MPIM) zní: "Být přední mezinárodní vzdělávací instituce v oblasti řízení a hospodářských věd, s velkým podnikání a duchovním porozumění" magisterský studijní program v Management (MPIM) učebních cílů : K vytvoření profesionály vedení s vysokou vědeckou ducha, nezávislá osobnost, kteří ovládají vědy a techniky a jsou schopni rozvíjet své znalosti K vytvoření absolventy, kteří jsou schopni vyvinout manažerskými schopnostmi, vytváří vysokou efektivitu při hodnotit rozhodnutí, s cílem získat cenné poznatky pro vědce a uživatele. [-]