Kombinované magisterské studium Management v Bulharsko - Sofia - Kombinované magisterské studium Management v Bulharsko - Sofia hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management v Bulharsko - Sofia - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management v Bulharsko - Sofia

Management

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

V programu pro správu, mohou studenti učí důležité obchodní dovednosti, jako je komunikace, sebereflexe, plánování a budování týmu. Mnoho programů se zaměřuje také na etiku a kulturní rozdíly na pracovišti. Tato témata se často pomůže studentům připravit se na pozici vstupní úrovně v oblasti řízení po jejich studia.

Bulharsko existuje již více než 13 století v Evropě, spojující východ a západ. Zahraniční studenti snadno vejde do bulharské kulturní společnosti a užít si život plný vzrušení, zábavy a kreativity.

Sofia je hlavní a největší město v Bulharsku, má řadu prestižních vyšších vzdělávacích center, které jsou uznávány po celém světě. Univerzity a vysoké školy zapsáni tisíce studentů ročně, aby se přizpůsobila vysokou poptávku po vzdělání. Saint Clement Ohrid Sofijské univerzitě je velmi pokládaný zde.

Kombinované magisterské studium Management v Bulharsko - Sofia - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management v Bulharsko - Sofia Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bulharsko - Sofia zde!

Čtěte více

Master International Transport

L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management
Campus forma 1 rok October 2018 Bulharsko Sofia

Absolventi jsou zaměstnáni v odvětví dopravy (letecké společnosti, společnosti provozující lodní dopravu, silniční dopravu, železnici, vnitrozemské vodní cesty), organizátorů dopravy (makléři, speditéři, speditéři, apod), správci infrastruktury, kurýrní společnosti, „chargers“ společnosti, poskytovatelé logistických, ale také v bankách (financování aktiv dopravy), pojištění (osobní a nákladní), atd [+]

Tréninkové cíle:

Multidisciplinární Master se specializuje na přepravu, které cvičí manažerů na vysoké úrovni, aby vyhovovaly potřebám dopravních odborníků ve vedení, a to především ve střední a východní Evropě, který nabízí specializaci v dopravě této oblasti systémů.

příležitosti:

Absolventi jsou zaměstnáni v odvětví dopravy (letecké společnosti, společnosti provozující lodní dopravu, silniční dopravu, železnici, vnitrozemské vodní cesty), organizátorů dopravy (makléři, speditéři, speditéři, apod), správci infrastruktury, kurýrní společnosti, „chargers“ společnosti, poskytovatelé logistických, ale také v bankách (financování aktiv dopravy), pojištění (osobní a nákladní), atd... [-]


Master Of Public Management

L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management
Campus forma October 2018 Bulharsko Sofia

Výcvik připravuje studenty obsadit manažerské pozice ve veřejných institucích obecně, a to jak na národní i mezinárodní úrovni. Školení si klade za cíl poskytnout studentům znalosti o praktikách, teorie a metodologie spojené s politikou tematického vědomostí vnitřního řízení veřejných organizací, jejich vztahy s jejich uživateli a zákazníky ... rozvoj a realizace veřejných politik. [+]

Vedení předmětu veřejné instituce

Tréninkové cíle:

Rozvíjet postoje a dovednosti pro rozhodování v místní veřejné správě, regionální, národní a mezinárodní, včetně porozumění specifikům sociálně-ekonomické, politické, právní a finanční. V souvislosti s hlubokou transformací veřejné sféry, Mistr se snaží poskytnout analytické rámce pochopit napětí, které organizace jsou odeslány a vybrané vývojové cesty.

příležitosti:

Výcvik připravuje studenty obsadit manažerské pozice ve veřejných institucích obecně, a to jak na národní i mezinárodní úrovni. Školení si klade za cíl poskytnout studentům znalosti o praktikách, teorie a metodologie spojené s politikou tematického vědomostí vnitřního řízení veřejných organizací, jejich vztahy s jejich uživateli a zákazníky ... rozvoj a realizace veřejných politik.... [-]


Magistr V Ekonomii (vedení A řízení)

VUZF University
Campus nebo Online Kombinované October 2018 Bulharsko Sofia

Program Master of Economics (Leadership and Management) je otevřen odborné přípravě specialistů, kteří kombinují znalosti z oblasti ekonomie s vedoucími a manažerskými dovednostmi a úspěšně vedou manažerské pozice v různých organizacích. [+]

Program Master of Economics (Leadership and Management) je otevřen odborné přípravě specialistů, kteří kombinují znalosti z oblasti ekonomie s vedoucími a manažerskými dovednostmi a úspěšně vedou manažerské pozice v různých organizacích.

Tato specialita bude studovat úzce specializované obory, které poskytnou absolventům kombinační myšlení a ochotu přijímat manažerská rozhodnutí.

Mezi inovativní disciplíny patří "Obchodní dovednosti pro úspěšné vedení", "Řízení obchodních procesů", "Diagnostika rizik společnosti", "Elektronické platby".

Kariéra

Dovednosti, které získávají absolventi tohoto programu, jsou pro úspěšné vedení a řízení ve vysoce měnícím se prostředí moderních ekonomických systémů.... [-]