Kombinované magisterské studium Management v Bulharsko - Sofia - Kombinované magisterské studium Management v Bulharsko - Sofia hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management v Bulharsko - Sofia - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management v Bulharsko - Sofia

Management

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

V programu pro správu, mohou studenti učí důležité obchodní dovednosti, jako je komunikace, sebereflexe, plánování a budování týmu. Mnoho programů se zaměřuje také na etiku a kulturní rozdíly na pracovišti. Tato témata se často pomůže studentům připravit se na pozici vstupní úrovně v oblasti řízení po jejich studia.

Bulharsko existuje již více než 13 století v Evropě, spojující východ a západ. Zahraniční studenti snadno vejde do bulharské kulturní společnosti a užít si život plný vzrušení, zábavy a kreativity.

Sofia je hlavní a největší město v Bulharsku, má řadu prestižních vyšších vzdělávacích center, které jsou uznávány po celém světě. Univerzity a vysoké školy zapsáni tisíce studentů ročně, aby se přizpůsobila vysokou poptávku po vzdělání. Saint Clement Ohrid Sofijské univerzitě je velmi pokládaný zde.

Kombinované magisterské studium Management v Bulharsko - Sofia - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management v Bulharsko - Sofia Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bulharsko - Sofia zde!

Čtěte více

Magistr V Ekonomii (vedení A řízení)

VUZF University
Campus nebo Online Kombinované October 2018 Bulharsko Sofia

Program Master of Economics (Leadership and Management) je otevřen odborné přípravě specialistů, kteří kombinují znalosti z oblasti ekonomie s vedoucími a manažerskými dovednostmi a úspěšně vedou manažerské pozice v různých organizacích. [+]

Program Master of Economics (Leadership and Management) je otevřen odborné přípravě specialistů, kteří kombinují znalosti z oblasti ekonomie s vedoucími a manažerskými dovednostmi a úspěšně vedou manažerské pozice v různých organizacích.

Tato specialita bude studovat úzce specializované obory, které poskytnou absolventům kombinační myšlení a ochotu přijímat manažerská rozhodnutí.

Mezi inovativní disciplíny patří "Obchodní dovednosti pro úspěšné vedení", "Řízení obchodních procesů", "Diagnostika rizik společnosti", "Elektronické platby".

Kariéra

Dovednosti, které získávají absolventi tohoto programu, jsou pro úspěšné vedení a řízení ve vysoce měnícím se prostředí moderních ekonomických systémů.... [-]


Zvládnout Veřejné Správy

Institut de la Francophonie pour l'Administration et la Gestion
Campus forma October 2018 Bulharsko Sofia

Rozvíjet postoje a dovednosti pro rozhodování v místní veřejnost, regionální, národní [+]

Závod

- European Public Management - Správa veřejných institucí

Školení Cíle

Rozvíjet postoje a dovednosti pro rozhodování ve veřejné místní, regionální, národní a mezinárodní, včetně pochopení specifik politiky, právní a socio-ekonomickém finančním prostředím.

Akademický partnera

Školení je organizována ve spolupráci s HEC - School of Management, Univerzita v Lutychu, Belgie. Univerzita je zařadil do top 300 univerzit podle žebříčku Šanghaji, 2013.

Příležitosti

Kurz připravený studenti obsadit vedoucí pozice ve veřejných institucích obecně, a to jak, celonárodně a mezinárodně. Zvláštní pozornost je věnována fungování Evropské unie a hlavní problémy a výzvy, před námi.... [-]