Kombinované magisterské studium Management v Bělorusko - Kombinované magisterské studium Management v Bělorusko hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management v Bělorusko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management v Bělorusko

Management

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Mistr v krytu řízení studia z oblasti lidských zdrojů, financí, informací a strategie řízení až po marketing. To poskytne absolventům znalosti a dovednosti potřebné, aby se na vrchol světa podnikání. 

Bělorusko nabízí nejlepší vysokoškolské vzdělání, zejména prostřednictvím zvýšené lektor-student vztah. Tento systém vzdělávání nejen přitahoval země studenty, ale i zahraničních studentů. Země má 15 univerzit s univerzitou v Bělorusku jako horní univerzity v zemi.

Kombinované magisterské studium Management v Bělorusko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management v Bělorusko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr V Event Marketingu

Belarus State Economic University
Campus forma Kombinované 1 rok December 2017 Bělorusko Minsk

Posláním magisterského studijního programu je připravit vysoce kvalifikované odborníky v oblasti event marketingu. [+]

Kombinované magisterske studium Management v Bělorusko . Posláním magisterského studijního programu je připravit vysoce kvalifikované odborníky v oblasti Event Marketing. Cílem je do hloubky školení marketingových specialistů v naprosto nové oblasti marketingu - propagace značky prostřednictvím organizace akcí ve vnitřním i vnějším marketingovém prostředí. Program je založen na konceptu organizace akcí jako hlavní součást marketingových komunikací v konkurenčním hospodářském prostředí. Tato událost je považována za prostředek k dosažení cílů dané produkt nebo službu, je marketing. Důraz je kladen na Event Marketing v různých oblastech, cross-kulturní zvláštnosti organizace akce, obchodní protokol role, public relations, reklama atd Tento program poskytuje studentům s profesionálními znalostí a analytických schopností na základě pochopení strategického a organizačního kontextu všech marketingových komunikací používaných podnikem, aby tak vznikaly událost plně integrovány do marketingové komunikace. Unikátní prvkem programu je rozvoj hlubokých odborných znalostí potřebných k vymyslet kreativní koncepty událostí a aplikovat tyto koncepty propagace značky. Program je zaměřen na výuku principů úspěchu v různé typy akcí, což přispívá k propagaci své značky a představuje univerzální nástroj změn ve vnitřní i vnější marketingové prostředí podniku. Program poskytuje širokou škálu multikulturní autentického materiálu, v konkrétních případech, předních světových i domácích značek prezentovaných v angličtině. Jedná se o první a jediný magisterský program post-sovětském období v Bělorusku a jednoho z prvních programů na event marketing v Evropě. Další jedinečnou vlastností tohoto programu je jeho aplikované charakter. Předmět je vyučován v anglickém jazyce na plný úvazek a částečný úvazek studenty s prvky distančního vzdělávání. Studenti mají také na výběr oborů podle jejich odborného... [-]