Kombinované magisterské studium Management v Bělorusko - Kombinované magisterské studium Management v Bělorusko hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management v Bělorusko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management v Bělorusko

Management

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Studenti, kteří chtějí získat vedoucí pozice by mohly mít zájem na pokračování titul v oboru managementu. Tyto programy mohou poskytnout studentům potřebné zkušenosti pro práci v roli řízení pro různé podniky se zaměřením na témata, jako je marketing, obchodní nebo financí.

Bělorusko nabízí nejlepší vysokoškolské vzdělání, zejména prostřednictvím zvýšené lektor-student vztah. Tento systém vzdělávání nejen přitahoval země studenty, ale i zahraničních studentů. Země má 15 univerzit s univerzitou v Bělorusku jako horní univerzity v zemi.

Kombinované magisterské studium Management v Bělorusko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management v Bělorusko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr V Event Marketingu

Belarus State Economic University
Campus forma Kombinované 1 rok December 2017 Bělorusko Minsk

Posláním magisterského studijního programu je připravit vysoce kvalifikované odborníky v oblasti event marketingu. [+]

Posláním magisterského studijního programu je připravit vysoce kvalifikované odborníky v oblasti Event Marketing.

Cílem je do hloubky školení marketingových specialistů v naprosto nové oblasti marketingu - propagace značky prostřednictvím organizace akcí ve vnitřním i vnějším marketingovém prostředí.

Program je založen na konceptu organizace akcí jako hlavní součást marketingových komunikací v konkurenčním hospodářském prostředí. Tato událost je považována za prostředek k dosažení cílů dané produkt nebo službu, je marketing. Důraz je kladen na Event Marketing v různých oblastech, cross-kulturní zvláštnosti organizace akce, obchodní protokol role, public relations, reklama atd ... [-]