Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Oviedo - Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Oviedo hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Oviedo - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Oviedo

Management

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Mistr v krytu řízení studia z oblasti lidských zdrojů, financí, informací a strategie řízení až po marketing. To poskytne absolventům znalosti a dovednosti potřebné, aby se na vrchol světa podnikání. 

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Oviedo má populaci více než 200.000 lidí. Nachází se v provincii Asturias, Španělsko. Oviedo je držitelem několika festivalů každoročně ve svém kalendáři. To je doma k univerzitě v Oviedu.

Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Oviedo - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management v Španělsko - Oviedo Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Oviedo zde!

Čtěte více

Masters V Návrhu Protokolu, Tvorbu A Správu Firemních A Institucionálních Akcí

Escuela Internacional de Protocolo
Campus forma Kombinované 1 týden October 2017 Španělsko Madrid Barcelona A Coruña Oviedo Valencia + 4 více

Mistr v protokolu, design, tvorba a ADRESA firmy a instituce událostí, International School of protokolu je vysoce konkurenční program, který připravuje a profesionálně umožnit studentovi k rozvoji Tvorba, řízení a projektování akce a vztahy s institucemi , [+]

Kombinované magisterske studium Management Oviedo. Když mluvíme o událostech, máme na mysli akty sociálních vztahů, které jsou uspořádány tak, aby předat zprávu k cílené publikum s cílem dosažení výsledku v tomto publiku. S cílem rozvíjet událost správně, musíme sjednotit mnohé disciplíny, tvořivost, Lešení, výrobní, protokol, výzkumné naší veřejnosti, uvádění na trh, samozřejmě korporátní komunikaci instituce a tak dále. Master in Protokol, DESIGN, TVORBA A ADRESA firemních akcí a institucionálních, The International School of protokolu Jedná se o vysoce konkurenční program, který připravuje a umožňuje, aby student profesního rozvoje Tvorba, řízení a projektování Události a vztahy mezi institucemi. Tento program je vyvíjen na základě prognózy růstu průmyslu naznačují, že všechny následné zvýšení rozpočtu vyčleněny pro organizace, vytváření firemních akcí. Metodologie Tyto programy jsou vyvíjeny v modulárním způsobem s cílem, aby byly lépe čitelné a ovladatelné v logickém vývoji procesu učení a studium metodologie je založena na třech základních otázek:. B-learning jednu třídu kombinující výuky ve třídě s on-line systému práce, kde se studenti studie přizpůsobí svým zvláštním okolnostem doby, místa a pracovní prostor je založen. Program Modul 1. Design, výstavbu a plánování události - 6 ECTS Obsah: breefing Kreativita a inovace událost strategické plánování Projektový management Time management bussines plan Modul 2. Řízení podniku a podnikové Event Management - 8 ECTS Obsah: Základy ekonomie manažerských dovedností Vedení a řízení týmu Koučování CSR a udržitelnost mluvčí školení Modul 3. Global Communication Management na akcích - 10 ECTS Obsah: obecná teorie komunikace Události a média Marketing Event Firemní image a značky Identity události-... [-]