Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Oviedo - Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Oviedo hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Oviedo - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Oviedo

Management

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

V programu pro správu, mohou studenti učí důležité obchodní dovednosti, jako je komunikace, sebereflexe, plánování a budování týmu. Mnoho programů se zaměřuje také na etiku a kulturní rozdíly na pracovišti. Tato témata se často pomůže studentům připravit se na pozici vstupní úrovně v oblasti řízení po jejich studia.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Oviedo má populaci více než 200.000 lidí. Nachází se v provincii Asturias, Španělsko. Oviedo je držitelem několika festivalů každoročně ve svém kalendáři. To je doma k univerzitě v Oviedu.

Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Oviedo - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management v Španělsko - Oviedo Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Oviedo zde!

Čtěte více

Masters V Návrhu Protokolu, Tvorbu A Správu Firemních A Institucionálních Akcí

Escuela Internacional de Protocolo
Campus forma Kombinované 1 týden October 2018 Španělsko Madrid Barcelona A Coruña Oviedo Valencia + 4 více

Mistr v protokolu, design, tvorba a ADRESA firmy a instituce událostí, International School of protokolu je vysoce konkurenční program, který připravuje a profesionálně umožnit studentovi k rozvoji Tvorba, řízení a projektování akce a vztahy s institucemi , [+]

Když mluvíme o událostech, máme na mysli akty sociálních vztahů, které jsou uspořádány tak, aby předat zprávu k cílené publikum s cílem dosažení výsledku v tomto publiku.

S cílem rozvíjet událost správně, musíme sjednotit mnohé disciplíny, tvořivost, Lešení, výrobní, protokol, výzkumné naší veřejnosti, uvádění na trh, samozřejmě korporátní komunikaci instituce a tak dále.

Master in Protokol, DESIGN, TVORBA A ADRESA firemních akcí a institucionálních, The International School of protokolu Jedná se o vysoce konkurenční program, který připravuje a umožňuje, aby student profesního rozvoje Tvorba, řízení a projektování Události a vztahy mezi institucemi.... [-]


Mezinárodní Magistr V Oblasti řízení A Organizování Akcí, Protokol, Slavnostní A Institucionální Vztahy

Escuela Internacional de Protocolo
Online forma Kombinované 1000 hodin Přihlašování započato Španělsko Madrid Barcelona A Coruña Oviedo Valencia + 4 více

Mezinárodní škola protokolu (EIP) představuje šestý ročník Mezinárodního mistra v řízení a organizaci událostí, protokol, slavnostní a vztahy mezi institucemi. EIP, která byla založena v roce 1996, je univerzitní centrum specializující se v oblasti protokolu a organizování akcí, která neomezuje svou činnost pouze výuky, ale také v oblasti výzkumu, šíření a vedením svých studentů. [+]

La International School of Protocol (EIP) To představuje šestý ročník Mezinárodní Mistr v oblasti řízení a organizování akcí, protokol, slavnostní a institucionální vztahy. EIP, která byla založena v roce 1996, je univerzitní centrum specializující se v oblasti protokolu a organizování akcí, která neomezuje svou činnost pouze výuky, ale také v oblasti výzkumu, šíření a vedením svých studentů.

Smysl a váha v současné době předpokládá vnější akce pořádané jakákoliv instituce, která vyžadují větší počet vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří jsou schopni uspokojit silnou poptávku na trhu v tomto sektoru.

Tento mistr, zásadně orientována profesní rozvoj z jeho studentů, má za cíl poskytnout komplexní školení v oblasti protokolu, firemní komunikace a pořádání akcí, které se neomezuje na výuku klasických technik a příslušných předpisů.... [-]