Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Las Palmas - Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Las Palmas hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Las Palmas - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Las Palmas

Management

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Mistr 's titul v oboru řízení vám dovednosti a znalosti potřebné k dostat na vrchol světa podnikání. Předměty zahrnuté v řídících programech dostat z lidských zdrojů, financí, informací a strategie řízení k uvedení na trh.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Las Palmas město je 9. největší ve Španělsku a nachází se na Kanárských ostrovech. To má více než 300.000 obyvatel a má na univerzitě v Las Palmas de Gran Canaria.

Kombinované magisterské studium Management v Španělsko - Las Palmas - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Management v Španělsko - Las Palmas Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Las Palmas zde!

Čtěte více

Odborník Na Kontrolu řízení S Přístupem K Certifikátu Cca (španělština)

MBA Business School
Campus forma Kombinované 120 hodin September 2018 Španělsko Las Palmas

MBA Business School vám dává možnost, aby se stal odborníkem v kontrole řízení, v rámci praktického, aktualizované a expertní formátu programu. [+]

Expert na kontrolu řízení s přístupem k CCA certifikované

Délka: 120 kontaktních hodin. třídy a podpora virtuální učebny MBA otevřené. Kromě Master Class virtuální třídě s učiteli z různých míst ve Španělsku. Pátek od 16:30 do 21:20. V sobotu od 9:00 do 14:00 Hexpensive: 3,250 €. Program může být dotovány ze tripartitě. Vyžádá informace od našich granty a bezúročné financování prostřednictvím MBA Business School a Cajasiete.

MBA Business School vám dává možnost, aby se stal odborníkem v kontrole řízení, v rámci praktického, aktualizované a expertní formátu programu.

Gobal program určený Chartered Institute Controller a přístup k získávání Chartered Controller Analyst certifikát.... [-]


Odborník V Oblasti Marketingu, Prodeje A Obchodní Management + Digitálního Marketingu (MBC) (španělština)

MBA Business School
Online & Campus forma Kombinované 3 měsíců April 2018 Španělsko Las Palmas Santa Cruz de Tenerife + 1 více

Program MBC je určen všem profesionálům, kteří se snaží prohlubovat v oblasti digitálního marketingu, prodeje a obecně v oblasti marketingového řízení. [+]

Expert v oblasti marketingu, prodeje a řízení prodeje a digitálního marketingu (MBC)

Od dubna do června 2017 hraniční předávací: červen 2017 Umístění: Gran Canaria Cena: 2.300 € (Financování v pohodlných měsíčních splátkách až 6 měsíců bez úroku Zeptejte se nás na náš stipendijního programu a těžit z velkých slev.).

Program MBC je určen všem profesionálům, kteří se snaží prohlubovat v oblasti digitálního marketingu, prodeje a obecně v oblasti marketingového řízení. Učební plán je přizpůsoben k realitě a potřebám společnosti. Tyto programy poskytují se účastník solidní praktický výcvik a používat all-inclusive přístup, který vám umožní zvýšit svou strategickou perspektivu a vizi.... [-]